Odborné konzultace
Jak to funguje?

Je to jednoduché. Poradíme Vám s čímkoliv ohledně zdraví – můžeme spolu vyřešit konkrétní problém nebo Vám třeba pomůžeme lépe se zorientovat v léčivech. Zajišťujeme také měření krevního tlaku a tělesného tuku. Tyto konzultace jsou zdarma.

Také Vám můžeme poradit například ohledně rizika nežádoucích účinků léků, které užíváte, jak správně tyto léky užívat a s jakými léky je můžete kombinovat. Obzvlášť v případě, že užíváte současně léky předepsané několika různými odborníky. Také se můžete dozvědět, jak vhodně doplnit svou léčbu.

Zdravotnické potřeby Na Špitálku
Způsob konzultace

Konzultace probíhají v soukromí a komfortu naší konzultační místnosti. Stačí si v kontaktním formuláří níže zažádat o termín, který se Vám hodí. Kromě termínu si můžete vybrat i konzultanta podle jeho odborného zaměření – každý konzultant je však k dispozici v jiný čas.

V odpovědi budete informováni o dalším postupu plánované konzultace.

Odborné konzultace
Proč to děláme a kdo
jsou naši konzultanti?

Máme odborné znalosti o farmakoterapii a rádi se o ně s Vámi podělíme. Věříme, že když našim zákazníkům vyjdeme vstříc a oni naše rady ocení, budou se za námi rádi vracet.

Náši konzultanti mají znalosti a zkušenosti z různých odvětví farmacie. Stačí si jen vybrat.

Hana Smolková
zdravotnické potřeby
Napište nám
Domluvte si konzultaci

Konzultace trvá přibližně 30 minut a je samozřejmě naprosto diskrétní. Pokud námět konzultace vyžaduje náročnější přípravu, konzultant si s Vámi může domluvit pokračování na další schůzce.

Termín této další schůzky si můžete dohodnout skrz tento formulář.

Navštivte zdravotnické potřeby na
Toulovcově náměstí v Litomyšli
pondělí - pátek
8:00–11:30, 12:30–16:30